נופש בכנרת

נופש בכנרת, בואו להשיב את הנפש


כנרתעצמו את העיניים ודמיינו קילומטרים של חופי אגם, עיר עתיקה מנוקדת מסעדות, מרחצאות חמים,  עתיקות ארכיאולוגיות בנות מאות שנים ואתרים רוחניים. פקחו את העיניים ובואו לנפוש איתנו בחופיה הקסומים של הכנרת. הכנרת מושכת אליה תיירי נופש כבר מ-1929 ויש לה מה להציע גם לכם. בתי המלון בכנרת סובבים את האגם והנוף הגלילי עוצר הנשימה עתיר באטרקציות לכל גיל.
באיזו עיר תוכלו לעלות על מרכבה עם סוס ולחלוף על פני מועדוני לילה, מסעדות דגים משפחתיות וקברי צדיקים בעת ובעונה אחת? נופש בכנרת מושך אליו מגוון צבעוני ומרתק של אנשים, ממשתטחי הקברים ועד בלייני הלילה, מאוכל טוב ועד קבר הרמב"ם. כאן לא תמצאו זמן להשתעמם. ממלונות מפוארים ועד אכסניות נוער פשוטות, עשרות  בתי מלון בכנרת מחכים לבחירה שלכם.
 

זכרונות ילדות מהצפון


רובנו נוצרים זכרונות ילדות של נופש בצפון ומבט קצרצר במפה מבהיר שנופש באחד מבתי המלון על גדות ימת הכנרת יקרב אותנו אל יצירת זכרונות כאלו גם לילדנו. בתי המלון בכנרת קרובים אל הרי הגולן, אל הארבל, אל עתיקות רומיות וחופי כינרת. הנוף באזור הכינרת נראה כמו גלויה ואין מחסור באפשרויות לאטרקציות: מטיולי טרקטורונים ועד סוסים, רחצה לילית וסדנאות לילדים, תצפיות נוף וביקורים ביקבים איכותיים. הבחירה בידיכם.

הצפון מרהיב, הצפון מתפתח, ולא לכיוון של מפלצות בטון. בשנים האחרונות צצו בקרבת הכנרת חוות תבלינים, יקבים משפחתיים, חברות לטיולי סוסים וסדנאות לרוב, מבישול ועד אומנות. חקלאים פותחים את שעריהם ומציגים בפני ילדנו כיצד חולבים פרה, מה עושות הדבורים וכיצד חיו אבותינו בימי קדם. לגדולים שביננו מציע הצפון מפינוקי ספא ומלונות יוקרתיים ועד לנופש אקטיבי של שיט קייקים, רכיבה לילית וטיולי טרקטורונים.


פינוק במלון נוף גנוסר


נופש במלון נוף גינוסרמגוון בתי מלון סביב ימת הכנרת מציעים עבורכם נופש מהנה אך רגיעה אמיתית תוכלו למצוא במלון נוף גנוסר. ביקור קצרצר באתר האינטרנט של המלון יספיק לכם בכדי לקלוט את התמונה. דונמים של מרחבים מוריקים, בריכה כחולה, חוף כינרת פרטי וחדרים מפנקים הם רק ההתחלה. מהחדר הסטנדרטי ועד לסוויטות, מאה ושישים החדרים שמציע הקומפלקס התיירותי של נוף גינוסר ממוזגים ומטופחים ומתאימים לזוג, משפחה או קבוצה.

כפר נופש גנוסר ווילג'


כפר נופש גינוסר ווילג'גינוסר ווילג' הוא אופציה כפרית ומקסימה של נופש בכנרת. סמוך למלון בנו ידיים נאמנות כפר נופש קטן וציורי, עם בקתות כפריות, לאירוח שליו של משפחות על כרי הדשא, סמוך לחוף הפרטי. החדרים בגינוסר ווילג' מצויידים בכל מה שתזדקק לו משפחה לבילוי נופש בכנרת שכולו רוגע. דמיינו את עצמכם על כסאות נוח, מתבוננים בילדים שמתרוצצים על מרחבי הדשא, או בחוף הפרטי, טובלים במים קרירים ומרעננים הרחק מהמולת הציבור.
נופש בכנרת יכול לקחת אתכם לאן שתרצו. בתי מלון קיימים לכל כיס וטעם. צאו מהקופסא והצפינו מבט. בואו להירגע, בואו להשתולל, בואו לאכול או לבלות זמן איכות עם הילדים. באם הכיס שלכם קטן או רחב, לכנרת ולנוף גנוסר יש מה להציע גם לכם.