אירוח כפרי בצפון

אירוח כפרי בצפון, מתכון מנצח של חופשה משפחתית בלתי נשכחת

הקיץ הגיע ועימו החום הגדול. ילדינו בחופשה וגם אנחנו רוצים. ברי המזל יוצאים לחופשה מסודרת ממקום העבודה, והנמלים החרוצות ממשיכות לעבוד. גם נמלים חרוצות זקוקות לחופש ובחום הקיץ, כשכולם חולמים על הים, חופשה משפחתית תעשה טוב לכולם. במקום להתארח בבית מלון גדול וסואן, צאו השנה אל כפר נופש בצפון. מילוי מצברים אמיתי שרק נוף גלילי יכול להעניק.


זמן ירוק

אירוח כפריאירוח כפרי בצפון הוא בחירה נהדרת לחופשה שלכם. צפון הארץ נותר ירוק ויפה גם בקיץ, שופע מעיינות ומדשאות וצופה למראות נוף משיבי נפש. הכנרת מוקפת חופים מסודרים ונקיים ותיירות הפנים שהשתכללה עם השנים מציעה אטרקציות לכל המשפחה. אירוח כפרי יעניק לכם נוחות של בית וסביבה ידידותית לילדים. חופשה משפחתית בצפון יכולה להיות זמן נטו שלכם עם המשפחה, הרחק מזיהום האויר וקרוב אל הטבע.
מומלץ לחפש מקום לחופשה שלכם בחדרי אירוח כפרי המעניקים לכם את הגמישות המתאימה לכם:  לבחור את גודל החדר הרצוי לכם, את הגישה למגוון שירותים כמסעדה, חוף או בריכה, וקירבה למספר אטרקציות ופעילויות שתחליטו לחוות. חופשה משפחתית יכולה למלא את המצברים של המשפחה שלכם במנוחה ורגיעה וליצור זכרונות של פעילויות וחוויות חדשות עליהן יתרפקו הילדים בשאר חודשי השנה. זכרונות שישמחו לחלוק עם חבריהם בתחילת שנת הלימודים.


חופשה משפחתית במלון נוף גינוסר


חופשה משפחתית טובל בירק ומשקיף אל חוף פרטי, מלון גינוסר מחכה לארח את המשפחה שלכם. מלון נוף גינוסר משתרע על דונמים של כרי דשא מזמינים ומציע מעל מאה ושישים חדרים מרווחים ומפנקים לכל מטרה. חופשה משפחתית במלון נוף גינוסר יכולה לעבור על שפת הבריכה הגדולה והמטופחת או על שפת הכינרת, בפרטיות החוף הבלעדי של המלון. מלון נוף גנוסר הוא השילוב האידאלי בין פינוק של בית מלון ואוירה כפרית וחמימה.אירוח כפרי בגינוסר ווילג'


אירוח כפרי בצפוןמעדיפים כפר נופש קטן וציורי? לא הרחק ממלון נוף גינוסר, משתרע  גינוסר ווילג'. אירוח כפרי בגינוסר ווילג' הוא טבילה באוירה כפרית ירוקה ומרעננת שתשכיח מכם, לפחות לעת החופשה, את תלאות היום-יום. גינוסר ווילג' נמצא בלב אחד האזורים היפים והירוקים ביותר בארץ וקרוב לאינספור פעילויות ובילויים. חופשה משפחתית מוצלחת היא עניין של טעם. משפחה אקטיבית? נסו טיולי סוסים וחמורים, עלו לתצפיות נוף או צאו למסלולי הליכה. משפחה עם ילדים קטנים המעדיפה בילוי שקט יותר תהנה מסיורים במשק חקלאי או הפעלות מקוריות לילדים. בני כל הגילאים יהנו מהבריכה והחוף. אפשרויות טיול, בילוי ואטרקציות הן הצד החזק של כפר הנופש בגינוסר.
מלונות בצפון הם דרך נפלאה להשיל מעלינו את לחצי העבודה והלימודים, לטעון מצברים בסביבה עתירת ירק, להתפנק באוכל טוב, להתרווח על שפת חוף פרטי ולבלות זמן איכות עם היקרים לנו מכל. בואו ליצור זכרונות משפחתיים. בואו לנפוש בצפון.