אודות תיירות נוף גינוסר

על שפת הכנרת למרגלות הארבל ואל מול הרי גולן, שוכנת לה פינת חמד קסומה, טובלת בירק ושלווה, מקום מושלם להתפנק ולהירגע. בתיירות נוף גינוסר, שפע של אפשרויות אירוח ונופש. מלון נוף גינוסר מזמין אתכם ליהנות מחופשה זוגית או משפחתית, חופשה בלתי נשכחת עם כל הריגושים והתענוגות שתבקשו. במלון עומדים לרשותכם 170 חדרים, חלקם משקיפים אל עבר הכנרת וחלקם צופים להר הארבל ולגינות היפות והמטופחות במלון. חדרי המלון מאובזרים לנוחיותכם במיטב הציוד. כמו כן במתחם תיירות נוף גינוסר ובסמוך למלון נוף גנוסר ניצב כפר הנופש בסגנון כפרי, גנוסר ווילג': כפר נופש קטן ושליו עם אווירה קסומה ובו 75 חדרים. מרגע שתגיעו לגנוסר ווילג', תרגישו מיד את החופש והאנרגיות המתחדשות, שלווה ונינוחות. אנו נדאג לכל מבוקשכם על מנת שתוכלו להירגע על כרי הדשא הנרחבים, חוף הים צמוד ובחדרי האירוח. בתיירות נוף גנוסר חוף ים צמוד ו- 45 דונם של מדשאות מוריקות ומטופחות. כל זאת, במרחק קצר מכל אתרי התיירות והבילוי בצפון ובגליל העליון.
*חל איסור הבאת בעלי חיים לשטחי המלון והווילג'.
 
 

מתחם מלון נוף גינוסר

נוף גינוסר הינו מלון נופש בצפון הארץ, על שפת הכנרת. לשרות ונוחיות האורחים עומדים 170 חדרים מפנקים ונוחים וסוויטות מפוארות, מאובזרים במיטב הציוד לנוחיות ורווחת האורחים. מלון נוף גינוסר מזמין אותך ליהנות מחופשה זוגית או משפחתית בלתי נשכחת עם כל הריגושים והתענוגות שתבקש.
 

מתחם כפר הנופש גינוסר ווילג'

סמוך לבית המלון נוף גינוסר, ניצב לו כפר הנופש גנוסר ווילג', כפר נופש קטן ויפיפה בסגנון אירוח כפרי ובו 75 חדרים. מרגע שתגיע אל כפר הנופש גנוסר ווילג', תרגישו מיד את האנרגיות המתחדשות, באווירת אירוח כפרי קסומה, שלווה ונינוחה. אנו נדאג לכל על מנת שתוכל להירגע על חוף הים הסמוך, בחדרי האירוח או על כרי הדשא הנרחבים. 
בשטחי המלון אין אפשרות להבאת מערכות שמע והגברה. ניתן לעשות BBQ מחוץ לחדרי הווילג' ובשטחו בלבד.
 


לחצו כאן לחדרי תיירות נוף גינוסר